CZEŚĆ!

Nazywam się Paulina Augustowska i zamieniam pomysły w projekty dlatego mówią o mnie: “To ta pani od projektów”. Tak jak kucharz z zupełnie niepozornych składników potrafi wyczarować pyszne ciasto, tak ja mam dużą przyjemność w ubieraniu mglistych wizji w jasne struktury projektowe.

W korpoświecie przebrnęłam całą ścieżkę kariery od członka zespołów projektowych, przez kierownika projektu, by w końcu zostać zarządzającą całym portfelem projektów. Przeszłam przez różne branże: budowlaną, motoryzacyjną, e-commerce, finansową. Prowadziłam zespoły inżynierów i marketingowców, grupy lokalne i międzynarodowe – w moim CV mam zarówno zarządzanie projektami o zasięgu globalnym, jak i mniejszymi regionalnymi inicjatywami. 

Poza pracą w korporacjach szkolę z zarządzania projektami jako Pani od projektów oraz w Zero BS Management dbając o to, by przekazywać wiedzę praktyczną, pozbawioną akademickiego bełkotu. Uwielbiam też pracować na „żywym organizmie”, dlatego od 2019 roku działam jako asesor oceniający najlepsze projekty w Polsce.

Potrafię słuchać i słyszeć ludzi, a ich potrzeby oraz pomysły przekładać na konkretne cele i realny do wdrożenia plan projektu. Dlatego też zajęłam się pomaganiem małym firmom w układaniu ich wizjonerskich, często szalonych pomysłów, w jasne struktury. Wspieram właścicieli/właścicielki tych biznesów oraz szkolę wirtualne asystentki i menedżerki/menedżerów projektów z tego, jak skutecznie prowadzić projekty.

Zobacz w czym mogę Ci pomóc – zerknij do mojej oferty

.