NAWIGATOR PROJEKTU

To narzędzie pozwoli Ci utrzymać pełną kontrolę nad projektem, jednocześnie umożliwiając prosty i szybki sposób raportowania do klienta!

Nawigator projektu to narzędzie, które stworzyłam, żeby sobie poradzić z problemami, które pojawiają się w trakcie koordynowania projektu. Chodziło o to, że brakowało mi porządku, spójności w informacjach. Korzystałam z różnych źródeł i systemów, więc wszystkie dokumenty były rozproszone. Chciałam mieć wszystko w jednym miejscu. No i jeszcze ta sprawa z raportowaniem. Co miesiąc spędzałam godziny, żeby wyrzeźbić raport dla klienta.
Żeby nieco ułatwić sobie życie, zrobiłam sobie plik w Excelu, który z czasem się trochę rozwinął. Chciałam w nim zawrzeć całą niezbędną wiedzę o projekcie. Poprawiałam go, dodawałam, co mi brakowało, a to, co okazało się zbędne, wylatywało.

Zobaczcie jak wygląda Nawigator projektu.

Co mi da nawigator projektu?

SPÓJNOŚĆ

Wreszcie wszystko masz w jednym miejscu - nie musisz przeszukiwać kilku systemów!

KLAROWNOŚĆ

Twój klient będzie zachwycony przejrzystym i konkretnym raportowaniem!

OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędzisz czas - status Twojego projektu wygeneruje się automatycznie!

◻️ Nawigacja po projekcie
Nie musisz już martwić się, czy o czymś zapomniałeś – Nawigator zadba o to, żebyś uwzględnił wszystkie informacje związane z przebiegiem projektu.

◻️ Wszystko w jednym miejscu
Informacje o projekcie już nie będą chaotyczne ani zgubione. Nawigator projektu gwarantuje, że tego nie doświadczysz.

◻️ Zawsze na bieżąco
Jeśli regularnie wpisujesz informacje do Nawigatora projektu, będziesz zawsze wiedział, co się dzieje w projekcie i czy coś idzie nie tak. To pomoże ci szybko reagować na problemy i zmiany planów.

◻️ Szybsze raportowanie
Dzięki Nawigatorowi projektu raportowanie staje się banalnie proste, a przekonasz się, że może być nawet przyjemne. To narzędzie samodzielnie zajmuje się formatowaniem i prezentacją danych, pomagając Ci stworzyć gotowy raport, który można przesłać klientowi.

A co w nim znajdę?

11 zakładek:

 • Instrukcja
 • Strona tytułowa
 • Checklista PM'a
 • Karta projektu
 • Złożoność i priorytetyzacja
 • Harmonogram
 • RACI
 • Budżet
 • Macierz ryzyka
 • Podsumowania i wnioski
 • Status projektu

O autorce:

Paulina Augustowska:

Jestem praktykiem z ponad 15 letnim doświadczeniem w koordynowaniu projektów.
Nawigator powstał z mojej własnej potrzeby - chciałam mieć jedno proste narzędzie, które mnie z jednej strony, poprowadzi przez projekt, a z drugiej będzie służyło do łatwego raportowanie klientowi.

A co mówią użytkownicy? 

To niezbędnik dla każdego PMa, który stawia na efektywność i chce mieć wszystko, co dotyczy danego projektu w jednym miejscu.
Nawigator prowadzi jak za rękę po całym projekcie, a do tego sam generuje raport. Czego chcieć więcej? ;)

Magda Zimny
PM, Wsparcie Biznesu Online

Nawigator Projektu to rozbudowane narzędzie do obsługi nawet obszernego projektu. Dzięki niemu nie ma szans, żeby o czymkolwiek zapomnieć, raczej dowiesz się o kwestiach, o których nigdy byś nie pomyślał. Duża polecajka!

Agnieszka Cieślik
Menedżerka projektów

Szablon znacznie usprawnia prowadzenie projektów - jeden rzut oka i wszystko jasne! Oprócz checklisty PM'a, bardzo istotnym elementem jest zliczanie progresu - wystarczy kilka kliknięć i wszystko "samo" się przelicza. Mega ułatwienie przy prowadzeniu kilku projektów. 

Anna Kozioł-Siwek
Wirtualna asystentka Premium, Project Managerka

Świetne narzędzie, które usprawnia działania projektowe. Jestem zachwycona, że w jednym miejscu mam połączone ze sobą arkusze. Łatwe w obsłudze, dodatkowo instrukcja która pomaga na każdym kroku. Myślę, że jest to narzędzie MUST HAVE dla każdego Project Managera.

Michalina Ossowska
Business Managerka

Dostępna wersja w formie
pliku w Excelu lub
Google Sheet

129 zł

Produkt jest objęty prawami autorskimi firmy Pani od projektów Paulina Augustowska i jego dystrybucja, bez pisemnej zgody autorki, jest zabroniona. Zamawiając produkt cyfrowy wyrażam zgodę na natychmiastowe spełnienie świadczenia i dostarczenie treści cyfrowej oraz przyjmuję do wiadomości, że wraz z ich dostarczeniem utracę prawo odstąpienia od umowy.