Warsztaty online
"Projekt to bułka z masłem"

Masz wrażenie, że tylko gasisz pożary zamiast zajmować się ważnymi projektami? A znowu w tych ważnych projektach są ciągłe opóźnienia? Chciałbyś poukładać sobie pracę własną i pracę z zespołem tak by było mniej niespodzianek, a zespół był bardziej zaangażowany? Te warsztaty są dla Ciebie! Udowodnię Ci na 4 spotkaniach, że prowadzenie projektów to bułka z masłem!

  • Poznasz prostą metodę jak zrobić realistyczny harmonogram metodą hybrydową.
  • Nauczysz się jak skutecznie ułożyć sobie pracę z klientem i zespołem.
  • Bez akademickiego bełkotu - tylko techniki, które sama sprawdziłam w życiu.
  • To nie tylko teoria - będziesz pracować w grupie i ćwiczyć.
  • Odkryję przed Tobą tajniki Asany (programu do zarządzania projektami) i razem rozpoczniemy w niej pracę nad Twoim projektem.

Kolejna edycja w maju 2022.
Ale już możesz zarezerwować sobie miejsce!

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pani od projektów Paulina Augustowska celem działań związanych z organizacją warsztatów i zgodnie z Polityką Prywatności oraz akceptuję Regulamin warsztatów


DLA KOGO?

✓ dla osób początkujących w zarządzaniu projektami
✓ dla przedsiębiorców chcących ułożyć sobie proces w firmie
✓ dla wirtualnych asystentek koordynujących projekty swoich klientów
✓ dla chcących zorganizować sobie własną pracę

CO DOSTANIESZ?

✓ wsparcie doświadczonej trenerki na żywo
✓ interakcje i wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami
✓ ściągę z materiałem do robienia notatek na warsztatach i do wykorzystania po
✓ szybki kurs z podstaw Asany
✓ szablon pliku do rozliczenia budżetu projektowego z gotowymi formułami

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ?

4 spotkania i 4 ważne tematy:

#1

Współpraca z klientem i zespołem

Dowiesz jak skutecznie ustalić zasady współpracy z klientem i zespołem oraz to, co projekt ma dostarczyć. Przygotujesz swoją kartę projektu. Podpowiem Ci też jak dogadać się z zespołem.

#2

Planowanie projektu

Poznasz różne rodzaje projektów (kaskadowe i zwinne) i nauczysz się je odpowiednio planować. Razem zaplanujemy projekt od zera, a wszystko to w jednym programie, w Asanie.

#3

Delegowanie zadań i praca w Asanie

Nauczysz się jak pracować w Asanie tak żeby sprawnie delegować tam zadania, a jednocześnie żeby Asana była Twoim głównym narzędziem pracy i jedynym źródłem prawdy o projekcie.

#4

Podsumowanie projektu

Po warsztatach będziesz potrafił/a rozpisać, a później rozliczyć, budżet projektu. Poznasz też świetną technikę do podsumowania projektu, tak by móc wyciągnąć wnioski na przyszłość.

15 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów!

15 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów!

15 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów!

Co mnie wyróżnia? Mam wiedzę teoretyczną, doświadczenie w zarządzaniu projektami w różnych branżach i jestem trenerką szkolącą innych jak to robić najlepiej.

CO O MNIE I O WARSZTATACH MÓWIĄ INNI?

Warsztaty "Projekt to bułka z masłem" to wartościowy materiał. Podstawowe informacje (czyli ta “nudna” teoria…) zostały ograniczone do absolutnego minimum, bo kluczem było ich zastosowanie w praktyce. Twórczyni warsztatów, Paulina, potrafi celnie wskazać, na co tak naprawdę trzeba zwrócić uwagę, żeby nasz projekt okazał się sukcesem. Jeśli prowadzisz w swojej firmie projekty i czujesz, że mógłbyś to robić lepiej to dostaniesz konkretną bazę, od czego zacząć swój projekt i jak go dalej prowadzić, plus sporo ciekawych porad od doświadczonej menadżerki projektów.

Agnieszka Cieślik
Wirtualna Podpora

Paulina pomagała nam w drugiej edycji sprzedaży Legalnej Strefy Biznesu. Pokazywała jak taki projekt powinien wyglądać od fachowej strony zarządzania projektami. Bardzo polecam współpracę z Pauliną. Jest komunikatywna i, co dla mnie ważne, bardzo elastyczna i konkretna.  Jeśli coś obieca to mam pewność, że zostanie to zrobione. Projekt zakończyliśmy sprawnie, a co najważniejsze mamy dodatkową wiedzę jak działać dalej.

Ilona Przetacznik,
legalnybiznesonline.pl

Paulina bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję za całą wiedzę, którą się dzielisz z uczestnikami swoich kursów. To wiedza, którą można od razu wprowadzić w życie a porównania kulinarne w trakcie warsztatów pozwalają łatwo zapamiętać i zrozumieć co trudniejsze części materiału.
Paulina dzieli się wiedzą praktyka. Podstawy teoretyczne również są na warsztatach, jednak główną wartość naszych spotkań upatruję właśnie we wskazówkach i przykładach praktycznych zastosowań przekazywanej wiedzy.
Dzięki Paulinie na prawdę PROJEKT TO BUŁKA Z MASŁEM😊😊

Ewa Ratajczak-Rebelak, social media manager

Zacznij prowadzić swój pierwszy projekt!
1 miesiąc = 4 lekcje online po 1,5 h
Spotykamy się raz w tygodniu w środy o godz.: 18:00
Platforma: Google Meet
Kontakt: paulina@paniodprojektow.pl

Cena "Early birds" ważna do 10.04.2022
279 zł (z VAT)

© Copyright "Pani od projektów 2022". Zdjęcia od: Aleksandra Chmiel (aleksandrachmiel.com) & Karolina Grabowska (pexels.com).